Deze satijn stretch van het exclusieve merk A La Ville heeft een prachtige, subtiele glans en een soepelvallende kwaliteit. De stof is uitgevoerd in een warme caramelbruine tint met een verfijnd bloemenmotief — perfect voor stijlvolle en vrouwelijke creaties.
Dankzij de lichte stretch en het zachte, gladde oppervlak is deze satijn ideaal voor jurken, blouses, rokken en andere modieuze ontwerpen waarbij comfort en elegantie samenkomen. Deze stof is bovendien te zien in het blad Knipmode als jurk Knipmode 2511-16.
Stylingtip: Combineer deze luxe satijn met een zachte uni stof of een fijn breisel voor een moderne, gelaagde look. De soepele stretch zorgt voor een perfecte pasvorm en extra draagcomfort.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product. Help ons en mede klanten door een review te schrijven!
Review toevoegen